Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij

12:39 | 16 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Albatritit sot ka publikuar një foto të bukur, ku shihet bashkë me binjakët e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!