Një grua si Afrona, kështu ia shpreh publikisht dashurinë Bleros – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një grua si Afrona, kështu ia shpreh publikisht dashurinë Bleros

20:59 | 09 Tetor 2019

Para pak javëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë bërë një dasmë mahështore dhe që po komentohet ende në publik e medie rozë, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës ata nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën ia shpreh publikisht ashurinë Bleros./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!