Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

20:24 | 15 Prill 2019

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimve në profesion është tejet aktive në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë Matinin për shëtitje dhe ai e ka përqafuar fort hallën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!