Një i vdekur dhe gati 1 mijë raste të reja me COVID-19 – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një i vdekur dhe gati 1 mijë raste të reja me COVID-19

12:24 | 06 Gusht 2022

Nga 2779 testime të bëra, Ministria e Shëndetësisë njofton se 930 qytetarë janë infektuar me COVID.

Është regjistruar edhe një humbje jete nga ky virus.

Në anën tjetër janë shëruar 1479 persona dhe janë administruar 65 doza vaksine.

Numri i rasteve aktive është 8702.

Komento: