Një nënë super-tërheqëse si Majlinda, shikoni si ka dalë sot më Roanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë super-tërheqëse si Majlinda, shikoni si ka dalë sot më Roanin

21:05 | 07 Nëntor 2019

U bë e njohur si e dashura e reperit, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Majlindën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me djalin e me këtë pamje po duket më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

Komento: