Një re kaq e kujdesshme si Ariana, shikoni çka bën për vjehrrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një re kaq e kujdesshme si Ariana, shikoni çka bën për vjehrrin e saj

16:46 | 19 Maj 2019

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë e veshur plot stil, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të katërt.

Ajo nuk mungon në postime të ndryshme në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një video me të cilën tregon për këngën e sapo lansuar të Sabri Fejzullahut./ORAinfo/

Komento: