Një shefe si Egzona, ja si i mbikëqyrë punëtorët duke qepur fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një shefe si Egzona, ja si i mbikëqyrë punëtorët duke qepur fustan

15:48 | 15 Maj 2019

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

E sot, Neca ka publikuar një video nga punëtoria ku qelën fustanet e kësaj firme.

Në këtë video shihet Egzona duke i mbikëqyrë punëtoret e saj derisa ato janë duke qepur fustane.

Për me tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!