Një zonjë që ‘çmend’, shikoni si po duket Zeynepi pas serialit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një zonjë që ‘çmend’, shikoni si po duket Zeynepi pas serialit

16:53 | 21 Dhjetor 2019

Hazal Filiz Kucukkose është një ndër aktoret më të përfolura dhe më të suksesshme turke.

Ajo arriti që me rolet e saj të bëhet e njohur dhe e pëlqyer jo vetëm në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin turk ‘Karasevda’

‘Zeynep’ është pjesë e ballinave të shumë revistave turke, e kjo për bukurinë që e posedon.

E pas përfundimit të serialit duket se ‘Zeynep’ është bërë edhe më e bukur se që ka qenë./ORAinfo/

Komento: