Njëra bionde e tjetra zeshkane, Learta me shoqen e saj ‘mahnisin’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njëra bionde e tjetra zeshkane, Learta me shoqen e saj ‘mahnisin’ me pamjen

14:34 | 02 Korrik 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur me shoqen e saj dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: