Njëri me i fortë i Kosovës thyen një rekord të ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njëri me i fortë i Kosovës thyen një rekord të ri

14:11 | 03 Shtator 2019

Është njeriu me i fortë në Kosovë.

Është fjala për Bujar Mulin, i cili ka thyer edhe një rekord të tij personal.

Atij nuk ka mundur t’i bëjë asgjë vetura për të cilës ishte i lidhur dhe përpiqej ta tërhiqte.

Muli ka qëndruar stoik deri në fund duke ia siguruar kështu vetes një rekord të ri.

Shikoni videon e përgatitur nga Klan Kosova:

Komento: