Njihuni me gruan e cila është e gatshme ta lë burrit e saj për Luizin, befason me deklaratën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me gruan e cila është e gatshme ta lë burrit e saj për Luizin, befason me deklaratën

20:27 | 05 Shkurt 2023

Gruaja është e gatshme ta lë burrit e saj për Luizin, befason me deklaratën e saj.

Padyshim që prej një muaji kryetema në Kosovë e Shqipëri është Big Brother Vip Albania dhe personazhet aty.

Vlen të theksohet se banori më i përfolur është Luiz Ejlli.

Pavarësisht faktit se është në nominim pothuajse çdo javë, dalja e tij nga Big Brother Vip nuk realizohet asnjëherë për shkak të mbështetjes që ai ka jashtë.

E një grua thotë me shaka se ” e lë edhe burrin për Luizin, ai është dashuri”.

Komento: