Njomza e rregullon Engjin e bën si ‘kukull’, por pastaj bën veprimin e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njomza e rregullon Engjin e bën si ‘kukull’, por pastaj bën veprimin e papritur

17:44 | 21 Maj 2019

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo e ka rregulluar Engjin, e këtë pamje e ka publikuar në Instagramin e saj.

Si gjithmonë, Engji po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: