Njuhuni me ‘Shumaherin’ 92 vjeçar të Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njuhuni me ‘Shumaherin’ 92 vjeçar të Kosovës

08:35 | 18 Tetor 2019

Në moshë të shtyrë, por timonin nuk e lëshon nga dora.

Ky është 92 vjeçari nga Kosova i cili ne ketë moshe nuk e ka problem të vozitet me veturën e tij personale duke sfiduar moshën.

Ai nga bashkëqytetarët konsiderohet si Schumaheri i Kosovës i cili në emisionin n’Kosove Show tregon se si ka arritur deri në këtë moshë të mos e ketë problem të ngas makinën e tij.

Ai gjithashtu thotë se do të vazhdoj edhe më tej sepse është i sigurt në veten e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!