Nora bashkohet me Robertin, ky detaj zbulon ku po i kalojnë pushimet luksoze ata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora bashkohet me Robertin, ky detaj zbulon ku po i kalojnë pushimet luksoze ata

12:53 | 19 Janar 2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Por duket se çifti janë duke i kaluar pushimet në Amerikë pranë njëri-tjetrit.

Ditë me parë Roberti ka udhëtuar për Amerikë, ndërsa dje rrugën për Amerikë e ka marrë edhe Nora Istrefi e shoqërua nga vajza e saj, Renne dhe Era Istrefi.

në postimet e fundit të Norës dhe Robertit shihen se të dy janë në të njëjtin vend. Madje Roberti i ka bërë tag një video Norës.

A është ky një sinjal se ata tashmë janë ribashkuar, këtë do ta kupjmë shumë shpejt.

Më poshtë i gjeni disa foto të publikuar nga Nora dhe Roberti nga i njëjti vend në Amerikë…
/ORAinfo/

Komento: