Nora do të xhelozojë, një vajzë misterioze shfaqet krah Robertit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora do të xhelozojë, një vajzë misterioze shfaqet krah Robertit

21:45 | 23 Shtator 2021

Ani pse janë të ndarë, Nora dhe Roberti janë çifti më i komentuar i show-bizzit.

Çdo gjë rreth tyre përmban lajm dhe padyshim që zgjon kureshtjen te publiku i tyre besnik, shkruan ORAinfo.

Tani, Nora është duke u marrë me karrierën e saj, duke i vazhduar koncertet jashtë vendit, derisa Roberti duket se është duke përgatitur projektete të reja.

Ky dyshim ka ardhur, pasi ai ka postuar një foto ku shihet në një vend luksoz, me rroba serioze, e në krah të tij qëndron një vajzë misterioze.

Kjo skenë të bën të mendosh se ai po xhiron ndonjë pjesë të klipit./ORAinfo/

Komento: