Nora e bën gati Renenë për gjumë, publikon imazhin më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora e bën gati Renenë për gjumë, publikon imazhin më të ëmbël

21:43 | 12 Nëntor 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Para pak javëve ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Edhe pas ndarjes Nora vazhdon të jetë një nënë shumë e përkushtuar.

Sot, ajo ka publikuar imazhin më të ëmbël të Renesë para gjumit./ORAinfo/

Komento: