Nora ‘godet’ Robertin me postimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora ‘godet’ Robertin me postimin e fundit

12:57 | 03 Dhjetor 2019

Po vazhdon të bëjë bujë në publik ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit.

Çifti i ka dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E nora po vazhdon të jetë tejet aktive me postime pas ndarjes.

Së fundi, ajo ka publikuar në foto ku shfaqet pa pikë grimi.

E duket se ndarja nuk po ia lë shenjë asaj sepse po paraqitet në top-formë./ORAinfo/

Komento: