Nora i ‘vlon gjaku’, kështu ia bënë “diss” të dashures së Robertit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora i ‘vlon gjaku’, kështu ia bënë “diss” të dashures së Robertit

10:30 | 02 Korrik 2022

Nora Istrefi ja bënë “diss” të dashures së Robertit.

Nora Istrefi është hit këngëtarja kosovare që për vite me rradhë e ka konfirmuar pozitën e saj në diskografinë shqiptare, shkruan kosovarja.

Nora së shpejti po vjen me një trio dhe kënga duket se do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Këngëtarja, që prej disa vitesh është ndarë nga bashkëshorti, këngëtari Robert Berisha, është beqare dhe mjaftë e lumtur.

Nora, la postuar një seri të re fotosh ku shfaqet më joshëse se kurrë më pare.

Komento: