Nora Istrefi bën një veprim të pahijshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora Istrefi bën një veprim të pahijshëm

16:03 | 01 Dhjetor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo u ka bërë reklam cigareve, e duke qenë se është nënë, një gjë e tillë nuk është shumë e hijshme./ORAinfo/

Komento: