Nora Istrefi kujt i lë “amanet”? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora Istrefi kujt i lë “amanet”?

21:08 | 18 Mars 2023

Kujt i lë “amanet” Nora Istrefi?

Nora Istrefi, një nga këngëtarët më të dashura për publikun, është duke përgaditur projektin e saj më të ri.

Nora, që bën pjesë në grupin e këngëtarëve “klasikë” të estradës, edhe kësaj radhe duket se nuk do të zhgënjejë fansat e saj.

Kënga do të titullohet “Amanet” dhe pritet të publikohet se shpejti.

Në sekuencën e videoklipit, të publikuar nga vet Nora, artistja shfaqet tëjet elegante, ashtu siç i ka hije çdo herë.

Komento: