Nora kështu e quan motrën e saj Erën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora kështu e quan motrën e saj Erën

23:11 | 02 Dhjetor 2019

Kështu e quan Nora motrën e saj Erën.

Njihet si njëra ndër femrat më joshëse të estradës për shkak të linjave perfekte të trupit.

Këngëtarja Nora Istrefi jo veç për paraqitjet e saj, ajo poashtu është më e përfolura edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.

Ndarja me bashkëshortin, njëkohësisht këngëtarin e njohur Robert Berisha është një arsye që kohëve të fundit ishte në ballinat e mediave rozë.

Kurse tash kanë filluar të zbehen lajmet për raportet e tyre dhe arsyet e ndarjes.

Nora nuk po i ndalë pozat joshëse në rrjetet sociale ku po merr komente të shumta nga ndjekësit.

E sot, jo vetën por motrën Erën e ka publikuar në në llogarinë e saj të Instagramit.

Teksa ka ndarë foton e motrën, Nora e quan atë zemër. Kujtojmë se motrat kanë raporte të mira dhe e mbështesin e qëndrojnë pranë njëra-tjetrës kur është nevoja.

Ndërkohë që Nora ndihet krenare për motrën e saj Erën e cila tashmë ka hyrë në tregun botëror dhe po pëlqehet mjaftë shumë.

Komento: