Nora nuk njihet në foton e fundit, befason me veshjen e saj

13:09 | 08 Dhjetor 2018

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e që me elegancën dhe zërin e saj e bëri për vete publikun shqiptar që me paraqitjen e parë.

Ajo përherë sjell hite të padiskutuara dhe këngë që mbesin shumë gjatë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Edhe pse shkëputet herë pas here nga skena, ajo gjithmonë kthehet me këngë që bëhen shumë të pëlqyera për publikun.

E këto ditë ajo ka paralajmëruar një këngë të re, e që për të cilën ajo është rregulluar aq bukur dhe shumë ndryshe nga herët e tjera. Ajo çka bie në sy është veshja e saj në të gjelbër./ORAinfo/

Komento: