Nora shfaqet e veshur me fustan provokues, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nora shfaqet e veshur me fustan provokues, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen

12:50 | 14 Tetor 2019

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlyqer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo.

Nora para pak javëve është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot Nora ka publikuar një video nga Vetura. E veshur me fustan të ngushtë dhe provokues, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!