Nora shfaqet në krahët e këtij mashkulli simpatik, kaq e lumtur po duket! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora shfaqet në krahët e këtij mashkulli simpatik, kaq e lumtur po duket!

18:14 | 07 Shkurt 2023

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në krahët e trajnerit të njohur të fitnessit.

Në shoqëri të tij në veturë, Nora shfaqet në disponim shumë të mirë. /ORAinfo/

Komento: