Nora shfaqet provokuese në shoqëri të dy meshkujve simpatikë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora shfaqet provokuese në shoqëri të dy meshkujve simpatikë

12:22 | 04 Korrik 2022

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Jeta e saj profesionale gjithmonë ka qenë në fokus, por ajo private gjithmonë ka zgjuar interes të madh, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me Robert Berishën bëri bujë të madhe, e zhurmë të madhe bëri edhe ndarja e tyre.

Tani, Roberti ka nisur një romancë të re me Laureta Maçidoncin dhe bashkë kanë shkuar në pushime.

E Nora, duket se nuk po i bëjnë përshtypje këto lëvizje të Robertit. Ajo më shumë është duke i kujdesur për vetën e saj.

Këngëtrja se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet në shoqëri të dy meshkujve simpatikë.

E veshur provokuese, Nora shfaqet e lumtur në shoqëri të këtyre dy meshkujve, të cilët duket se janë miq të këngëtares kosovare. /ORAinfo/

Komento: