Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan të zi, Roberti do të ‘çmendet’

23:47 | 01 Dhjetor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një video e veshur në një fustan të zi e me të cilin zbulon më shumë se që duhet.

Me këtë veshje Nora shfaqet më provokuese se kurrë./ORAinfo/

Komento: