Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Zanfina Ismajli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Zanfina Ismajli

14:08 | 10 Maj 2021

Zanfina Ismajli feston ditëlindjen e 36-të.

Ajo ndonëse është shkëputur nga industria muzikore, por ende përflitet për të.

Fjala është për këngëtaren e njohur, Zanfina Ismajli, e cila përherë pëlqehet për stilin unik.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) ajo feston ditëlindjen e saj të 36-të.

Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, derisa shpërndante imazhe.

Të tilla kryesisht nga urimet që ia bënin fansat, kolegët dhe familjarët, që i shpresuan për më të mirat.

Theksojmë se më shumë mori vëmendje urimi i Adelina Ismajlit, e cila zgjodhi fjalët më të mira për të.

Komento: