Nuk do ta njihni? Kështu duket tani “Sarita” si 45 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do ta njihni? Kështu duket tani “Sarita” si 45 vjeçare

10:42 | 04 Gusht 2020

Kështu duket tani “Sarita” si 45 vjeçare.

“Pasionet e Fshehta”, është një prej serialeve latino- amerikane që ka thyer rekordet e shikueshmërisë. Shikuesit e këtij seriali ende i mbajnë në mend tre vëllezërit Rejes dhe tri motrat Elizondo.

Natasha Klauss ishte njëra prej aktorëve kryesore në telenovelë, e cila i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës”, e bukur dhe tërheqëse duket edhe sot si 45 vjeçare.

Në disa fotografi të publikuar së fundmi në Instagram, Natasha mahniti të gjithë me pamjen e saj, ku duket mjaft tërheqëse.

Për publikun kosovar seriali “Pasionet e Fshehta”u shfaq edhe përmes ekranit të RTV 21.

Komento: