Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Luana Vjollca 13 vite më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Luana Vjollca 13 vite më parë

17:26 | 22 Shkurt 2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se si është dukur para 13 vitesh./ORAinfo/

Komento: