Nuk do t”iu besoni syve, kështu dukej Ymyti kur ishte foshnje

21:47 | 15 Dhjetor 2018

Seriali Benni Affet, ende po vazhdon me transmetimin e tij maratonik.

Kjo telenovelë turke po shfaqet edhe në ekranet tona dhe po ka shikueshmëri të madhe, përcjell ORAinfo.

Njëra nga personazhet më të dashura mbetet roli i Ymytit, që interpretohet nga aktori ,Deniz Evin. Ai në jetën reale është I martuar me Beharin që në serial luan rolin e motrës së tij.

Së fundmi Denizi ka treguar disa foto nga fëmirija e tij. Si bebe ai gëzonte shëndet të plotë dhe ishte një djalë shumë i dashur. Për më shumë shikoni fotot. /ORAinfo/

Komento: