Nuk do t’iu besoni syve sa është rritur Tara, vajza e Bleros dhe Teutës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do t’iu besoni syve sa është rritur Tara, vajza e Bleros dhe Teutës

18:29 | 28 Mars 2023

Tara gjithmonë kujtohet si vajza e vogël simpatike e Bleros dhe Teutës e cila ka qene e ekspozuar ne televizion e rrjete sociale shume here fillimisht sa ishin bashke prinderit e saj me intervista te ndryshme por edhe me foto ne rrjete sociale si familje qe jane pelqeyer gjithmone nga publiku.

Kjo pasi te dy ishin fytyra te njohura dhe publikut i intereson perpos punes edhe jeta private e personazheve publike e keshtu edhe per Bleron dhe Teuten.

Megjithese ata kane ndare rruget dhe Teuta tan eshte me dike tjeter ata kane ruajtur marredheniet.

Kjo oer shkak te vajzes se tyre Tara qe e kane bashke e cila sot është rritur dhe ka ndryshuar shumë.

Në disa video në Tik Tok, ajo shfaqet shumë ndryshe, nga gjestet veprimet që bën duket se brenda saj është një shpirt artistik, që i jep plot jetë e si të jetë ndryshe, një yll i ri, nga dy prindër artistë qe jane shume te pelqyer per projektet qe ata kane krijuar e vazhdojne te krijojne.

Ndryshe, Tara eshte rritur e eshte bere kaq e bukur ku perpos dashurise qe publiku ka per prinderit e saj edhe vete Tara po merre shume pelqime e komente pozitive nga publiku ne secilen paraqitje qofte ne rrjete sociale e qofte ne televizion.

Shiko videon:

Komento: