Nuk e besoni, sa shumë ka ndryshuar Mirsa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk e besoni, sa shumë ka ndryshuar Mirsa

14:59 | 09 Tetor 2019

Dikur ishte ndër këngëtaret më të dashura.

Ajo që një kohë të gjatë nuk është aktive në skenën muzikore, dukë i dhënë rëndësi dhe përkushtim anës familjare

Mirëpo, aktivitetin për ndjekësit e saj Mirsa nuk e ndal. Kohë pas kohë ndan momente të ndryshme e shoqëruar me personat më të rëndësishëm.

Së fundmi, ajo rifreskoi Instagramin me një imazh të saj, ku duket e thjeshtë dhe mjaft e ëmbël, por merr vëmendje trashësia në fytyrën e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!