Nuk e dinim që e kishte, njihuni me vëllain binjak të Luizit, nuk mund t’i dalloni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e dinim që e kishte, njihuni me vëllain binjak të Luizit, nuk mund t’i dalloni

19:45 | 26 Mars 2023

Njihuni me vëllain binjak të Luizit, nuk mund t’i dalloni se cili është.

Aktualisht është personi më i dashur nga të gjithë pothuajse, më i komentuar e më viral në rrjete sociale.

Edhe pse është brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, loja dhe strategjia e tij kanë bërë që jashtë Luizi të jetë i ‘adhuruar’ nga audienca.

Dhe, çfarë do që mund të ndërlidhet me Luizin, vëmendja është në maksimum.

Kështu po ndodh edhe me një 30-vjeçar nga Gjakova që ka një ngjashmëri fizike me të dhe ky është Veton Gola.

Komento: