Nuk i shpëton as Ariana, bën këtë ndryshim të papritur në pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk i shpëton as Ariana, bën këtë ndryshim të papritur në pamje

16:28 | 23 Prill 2019

Ariana Fejzullahu është një personazh shumë i përfolur në publik.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahut dhe më vonë famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari tani pop resin të bëhen prindër për herë të katërt.

Ariana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Komento: