Nuk iu intereson për Borën, Donald e Trixa nuk i ndalin puthjet as sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk iu intereson për Borën, Donald e Trixa nuk i ndalin puthjet as sot

11:55 | 04 Dhjetor 2021

Banorët e shtëpisë vazhdimisht po shihen të afruar.

Donaldi dhe Beatrix, sërish kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Derisa, po qëndronin jashtë bashkë me banorët e tjerë, Donaldi i drejtohet Beatrix se nuk duhet të mërzitet për situatën.

Ajo i afrohet dhe kështu shijojnë edhe një tjetër puthje.

Komento: