Nuk përmbahet Kaltrina Mikushnica, shfaqet super joshëse në fustan të shkurt e të ngushtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk përmbahet Kaltrina Mikushnica, shfaqet super joshëse në fustan të shkurt e të ngushtë

17:44 | 19 Korrik 2021

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me fustan të shkur e të ngushtë.

Në këto imazh ajo shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Komento: