Nuk përmbahet Linda Halimi, bën ‘twerk’ midis palestrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk përmbahet Linda Halimi, bën ‘twerk’ midis palestrës

09:04 | 09 Tetor 2019

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Linda Halimi thotë se Beyonce e inspiroi të bëjë ‘twerk’ në palestër.

Linda Halimi është komentuar shumë për transformimin drastik që ka bërë në pamje, saktësisht humbjen në peshë.

Këngëtarja po kujdeset ende që format trupore t’i perfeksionojë, e për këtë qëndron me orë të tëra në palestër.

Së fundi, ajo postoi një video, të cilën e ka realizuar pikërisht në palestër, ku u shfaq duke bërë ‘tëerk’ gjatë ushtrimeve.

“Beyonce më bëri ta bëj këtë”, është mbishkrimi që Linda ia ka lënë videos.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!