Nuri i shtatzënisë, Marigona Krasniqi mahnitë me pamje më bark të rrumbullakët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuri i shtatzënisë, Marigona Krasniqi mahnitë me pamje më bark të rrumbullakët

12:10 | 07 Korrik 2022

Marigona dhe Robin Krasniqi ju ka mbetur edhe pak javë që të bëhen prindër për herë të parë.

Modelja shqiptare ka ndarë imazhet e bukura për fansat derisa tregon barkun e rrumbullakosur.

Bukuroshen bionde si duket shtatzënia vetëm e ka zbukuruar.

Ajo duket në formë mjaftë të mirë derisa ka pozuar veshur në një fustan të kuq që ia theksonte linjat trupore.

“28 javë shtatzënë”, kishte shkruar ajo derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit dhe miqtë.

Çifti do të bëhen prindër të një djali dhe duket se kanë filluar edhe pregatitjet e dhomes si dhe veshjet e vogëlushit që do të vie në jetë.

Komento: