Nusen e Ledrit e ka bërë grimerja ‘kukull’, ju lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusen e Ledrit e ka bërë grimerja ‘kukull’, ju lë pa fjalë me pamjen

20:33 | 21 Dhjetor 2019

E dashura e Ledrit, Sara Hoxha po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik.

Ndonëse ata kanë vendosur ta mbajnë lidhjen të fshehur, prapë e kanë pasur të vështirë t’u largohen publikut, përcjell ORAinfo.

Sara po bëhet shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për dasmë dhe me këtë pamje i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Komento: