Nusja e Labit në dasmën e Mimozës e Adrianit, kështu reagoi kur e pa nusën

15:21 | 13 Dhjetor 2018

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labinot Gashit i njohur për të gjithë si Labi.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media dhe kjo me shumë të drejtë, sepse ishte një dasmë më të vërtetë e veçantë, shkruan ORAinfo.

Edhe Labi edhe Qëndresa janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy së shpejti do të bëhen prindër të një vajzë.

Sot Qëndresa ka publikuar një foto në të cilën shihet Mimoza dhe Adriani, e duket se kjo ide e burrit të saj, i ka pëlqyer mjaftë shumë./ORAinfo/

Komento: