Nusja e Milotit nuk po mund t’i heq kilogramët pas lindjes, shfaqet në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit nuk po mund t’i heq kilogramët pas lindjes, shfaqet në këtë gjendje

23:44 | 29 Qershor 2020

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo po duket paksa e shëndoshë, e kjo është normale pas lindjes./ORAinfo/

Komento: