Nusja e Milotit sapo doli nga grimerja, lë nën hije të gjitha me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit sapo doli nga grimerja, lë nën hije të gjitha me këtë pamje

16:45 | 19 Dhjetor 2019

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Shumë e përfolur dhe e komentuar është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga grimerja e me këtë pamje duket se i ka ‘sfiduar’ të gjitha./ORAinfo/

Komento: