Nusja e Milotit ‘sfidon’ të gjitha, rregullohet më bukur se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit ‘sfidon’ të gjitha, rregullohet më bukur se kurrë

18:48 | 03 Dhjetor 2019

Milot Llalloshi është këngëtari kosovar tejet i pëlqyer në publik.

Ai dhe motra e tij Edona janë shumë aktivë si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, dasma e koncerte, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën private sidomos gruaja e tij Erxhina.

Ajo sot është zbukuruar për të dalë e me këtë pamje do ta ‘çmend’ Milotit./ORAinfo/

Komento: