Nusja e Milotit vishet me dallam, do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit vishet me dallam, do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen

14:15 | 31 Maj 2019

Këngëtari i njohur, Milot Llalloshi dhe gruaja e tij, Erxhina janë një ndër çiftet më të pëlqyera të estradës.

Çifti në vitin 2016 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Martesa e tyre është bekuar me dy fëmijë, një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Priam, dhe vajzën me emrin Roma.

Dyshja e njohur krahas angazhimeve mjaft aktiv po qëndrojnë edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikojnë imazhe të shumta nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja e këngëtarit, Erxhina në Instagram ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me dallamë. Me këtë veshje tradicionale ajo po duket mjaft bukur.

Komento: