Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Shpëtimit në iftar te shoqja e saj, kështu e priti ajo

00:00 | 21 Maj 2019

Arta Desku është gruaja e moderatorit të njohur, Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar në iftar tek një shoqe dhe kanë kaluar mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: