Nusja e Taulantit vishet si ‘adoleshente’ për të dal, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Taulantit vishet si ‘adoleshente’ për të dal, shikoni si po duket

23:42 | 20 Maj 2019

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil të thjeshtë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!