Nxehet Agnesa Vuthaj, shfaqet pa të brendshme në këtë fustan transparent! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nxehet Agnesa Vuthaj, shfaqet pa të brendshme në këtë fustan transparent!

19:30 | 07 Qershor 2021

Modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj ka befasuar me dukjen e saj në disa foto që ka postuar në Instagram.

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit, përcjell ORAinfo.

Bukuroshja kosovare ka bërë një fotosesion të ri ku shfaqet në fustan të kuq e transparent, derisa tregon paksa nga gjoksi i saj.

E ajo që bie në sy është se Agnesa në këtë veshje shfaqet pa të brendshme.

Kaq provokuese nuk e kemi parë kurrë modelen shqiptare. /ORAinfo/

Komento: