Olta shpërtheu në lot, ndërkohë që jo vetëm Efi por edhe opinionistët shkrihen së qeshuri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Olta shpërtheu në lot, ndërkohë që jo vetëm Efi por edhe opinionistët shkrihen së qeshuri

23:31 | 07 Shkurt 2023

Olta shpërtheu në lot, ndërkohë që jo vetëm Efi por edhe opinionistët shkrihen së qeshuri

Mbrëmjen e sotme teksa të gjithë banorët kanë qenë në nominim, ka qenë Amosi ai që ka lënë shtëpinë.

Olta si mikeshë e tij e mirë ka shpërthyer në lot pasi i iku një mik e një krah brenda shtëpisë të BB VIP Albania.

Por na bëri përshtypje e qeshura e opinionistëve Arbër Hajdarit dhe Zhaklina Lekatarit.

Komento: