Osmani takohet me Rutte: Në të mirën e popullit të Kosovës dhe të ardhmes euroatlantike të saj

19:30 | 17 Qershor 2024
osmani-takohet-me-rutte:-ne-te-miren-e-popullit-te-kosoves-dhe-te-ardhmes-euroatlantike-te-saj

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në margjinat e Samitit për Ukrainën.

“Diskutime gjithnjë përmbajtjesore me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në të mirën e popullit të Kosovës dhe të ardhmes euroatlantike të saj”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Osmani ka shpërndarë edhe disa fotografi me Rutten.

Komento: