Pa pikë grimi, Rina Balaj habit fansat e saj me pamjen! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pa pikë grimi, Rina Balaj habit fansat e saj me pamjen!

09:54 | 26 Maj 2023

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

E në fotografinë e fundit Rina ka habitur fansat. Ajo është shfaqur pa pikë grimi.

Pa filtra dhe pa grim, Rina po duket person krejt tjetër. /ORAinfo/

Komento: